Dodanie do 48h

Zdravotnícke nohavice Unidress Comfort-levanduľa

Nemáte zvolený parameter
23,10 €
Cena s DPH
Skladom > 10 ks

Dámske zdravotnícke nohavice Comfort. 

Chcete sa pri práci cítiť pohodlne a štýlovo? Predstavujeme vám zdravotnícke nohavice Jogger, ktoré sú ušité z veľmi jemnej a kvalitnej látky, ktorá je veľmi pohodlná, pružná  čo ocenia ľudia pracujúci dlhú pracovnú smenu v zdravotných zariadeniach. Ak hľadáte niečo výnimočné, tak tieto moderné nohavice, ktoré sú užšieho strihu sú tou správnou voľbou. Sú vybavená praktickými vreckami, čo umožňuje odkladanie pracovných nástrojov pri práci. Materiál nohavíc je 72%polyester, 22% umelý hodváb a 6% spandex. Zdravotnícke nohavice aj po opakovanom praní nestrácajú farebnosť ani svoj tvar. Obľúbený strih Jogger nájdete v rôznych farebných prevedeniach. Doprajte si pohodlie a moderný štýl v týchto zdravotníckych nohaviciach. 


Nakombinujte si jedinečnú zdravotnícku uniformu spolu so zdravotníckou blúzkou z našej kolekcie Comfort alebo Basic, taktiež z našej ponuky. Ostáva už len na vašej fantázií ako si vyskladáte uniformu, v ktorej zažiarite v práci a budete sa cítiť jedinečne a hlavne pohodlne.

Nohavice sú vhodné pre zdravotné sestričky, lekárov, farmaceutov, pre pomocných pracovníkov v zdravotníctve,  do rôznych zdravotných zariadeniach ale taktiež ako oblečenie pre kozmetičky, vhodné do kaderníctva, veterinárnej ambulancie, lekárni, pediatrie a pod.

!!Zákazníci odporúčajú zakúpiť si veľkosť o číslo menšie !!


Charakteristika: 

-materiál: 72% polyester, 22%umelý hodváb, 6% spandex 

-gramáž: 166g/m2
-užší strih 
-praktické vrecká 
-ukončené patentom, ktorý netlačí 
Veľkostná tabuľka:


Parametre produktu

Spandex 6 %
Polyester 72 %
Umelý hodváb 22 %