Tento web používá cookies, prehliadaním webu súhlasíte s ich použitím. Beriem na vedomie
Dodanie do 48h

Zdravotnícke nohavice Unidress Basic- púdrové

Nemáte zvolený parameter
23,10 €
Cena s DPH
Skladom > 10 ks

POPIS:

Dámske zdravotnícke nohavice Basic.

Chcete sa pri práci cítiť pohodlne? Predstavujeme vám zdravotnícke nohavice, ktoré sú ušité z veľmi jemnej a kvalitnej látky, ktorá je veľmi pohodlná, čo ocenia ľudia pracujúci dlhú smenu v zdravotných zariadeniach. Ak hľadáte niečo výnimočné, tak tieto moderné nohavice sú tou správnou voľbou. Sú vybavená praktickými vreckami, čo umožňuje odkladanie pracovných nástrojov pri práci. Materiál nohavíc je 72%polyester, 22% umelý hodváb a 6% spandex. Zdravotnícke nohavice aj po opakovanom praní nestrácajú farebnosť ani svoj tvar. 

 Nakombinujte si jedinečnú zdravotnícku uniformu spolu so zdravotníckou blúzkou z našej kolekcie Basic, taktiež z našej ponuky. Ostáva už len na vašej fantázií ako si vyskladáte uniformu, v ktorej zažiarite v práci a budete sa cítiť jedinečne a hlavne pohodlne.

Nohavice sú vhodné pre zdravotné sestričky, lekárov, farmaceutov, pre pomocných pracovníkov v zdravotníctve,  do rôznych zdravotných zariadeniach ale taktiež ako oblečenie pre kozmetičky, vhodné do kaderníctva, veterinárnej ambulancie, lekárni, pediatrie a pod.

Charakteristika: 

-materiál: 72% polyester, 22%umelý hodváb, 6% spandex 

-mierne užší strih 

-praktické vrecká 


Veľkostná tabuľka:

Parametre produktu

Spandex 6 %
Polyester 72 %
Umelý hodváb 22 %