Tento web používá cookies, prehliadaním webu súhlasíte s ich použitím. Beriem na vedomie
Zákaznícky servis
+421 944 261 888

Zdravotnícky Plášť Jednorazový

Nemáte zvolený parameter
4,50 €
Cena s DPH
Na objednávku do 7 dní

Popis produktu

Jednorazová zástera z netkaného polypropylénu je perfektnou voľbou na zabezpečenie základnej ochrany lekára a ďalších zdravotníckych pracovníkov. Je perfektný aj ako ochranný odev pre pacientov a návštevníkov nemocnice. Zaregistrovaný ako zdravotnícka pomôcka. Zelený obal sa predáva v ekonomickom balení


Certifikovaná zdravotnícka pomôcka

Lekárska zástera je zdravotnícka pomôcka triedy I, registrovaná Národným ústavom verejného zdravia - Národný hygienický ústav - Osvedčenie o zdravotnej nezávadnosti č. H-HŻ-6071-019 / 17 / C


Vysoká kvalita

Lekárske zástery z PP netkanej textílie vám umožňujú dodržiavať správnu hygienu počas chirurgických zákrokov. To je mimoriadne dôležité pri prevencii pooperačných komplikácií, ako sú infekcie. Jednorazové oblečenie, ktoré ponúkame, bolo vyrobené podľa najvyšších štandardov, vďaka čomu je tiež bezpečné a pohodlné.


Plný komfort používania

Lekárska prešívaná zástera je vyrobená z materiálu s hmotnosťou 40 g / m2. Materiál robí zásteru mimoriadne ľahkou. Počas jeho používania si lekár zachováva voľnosť pohybu, čo je obzvlášť dôležité pri náročných zákrokoch. Okrem toho, že je polypropylénová netkaná textília ľahká, je dokonale priedušná, a preto poskytuje pohodlie aj počas dlhých hodín prevádzky.


Ľahko sa oblieka

Nami ponúkaná zástera má univerzálnu veľkosť. Vďaka tomu, že je zaviazaný v páse, je možné ho prispôsobiť postave. Zástera sa veľmi ľahko oblieka, čo vám umožní skrátiť čas strávený prípravou na ošetrenie.


Bezpečnosť

Jednorazové chirurgické oblečenie znižuje riziko prenosu cudzích telies do blízkosti operačného poľa. Z dôvodu zvýšenia ochrany pacienta a samotného lekára má župan manžety s gumičkou.


Pohodlné balenie

Zástery sú dodávané vo fóliových obaloch. Balíky sa dajú ľahko otvárať bez straty času.

Parametre produktu

Polypropylén 100 %