Tento web používá cookies, prehliadaním webu súhlasíte s ich použitím. Beriem na vedomie
Zákaznícky servis
+421 944 261 888

Trekingová Obuv Grisport Grigio Dakar Vibram

Nemáte zvolený parameter
95,90 €
Cena s DPH
Na objednávku do 7 dní

Pánske trekové topánky Grisport Grigio Dakar

Pre najťažšie podmienky s horným ochranným panelom.

Farba tmavo olivová.

Vyrobené z odolného materiálu chráni kožu zvršku pred poškodením.

Horské chodníky, technicky náročné turistické trasy, nepriaznivé počasie - v týchto podmienkach vykazujú topánky Grigio Dakar GriSport svoje najlepšie vlastnosti.

Podrážka Vibram poskytuje vynikajúcu priľnavosť a vlastnosti zvršku si zachovávajú najvyšší komfort pri nosení.

TVAR A FIT

Spoločnosť uskutočňuje výskum v oblasti vylepšovania obuvi s cieľom zabezpečiť maximálny komfort a znížiť únavu. Vďaka tomu má obuv ergonomický tvar, vhodný pre každý typ nohy. Laboratóriá využívajú technológiu, ktorá simuluje všetky fázy pohybu chodidla počas chôdze.

Systém podpory

® Systém podpory je účinné blokovanie päty - systém navrhnutý a patentovaný spoločnosťou Grisport - na dosiahnutie vynikajúcej kontroly nad chodidlom prostredníctvom optimálneho uchopenia počas všetkých fáz pohybu. Strih je vždy bezpečný a pohodlný.


Kombinácia prírodnej kože a Cordury

Topánky Grisport Dakar Trekking majú starostlivo šité zvršky vyrobené z prírodnej kože a neuveriteľne odolnej Cordury. Vnútro obuvi je ukončené príjemnou látkou. Odolnosť proti vlhkosti, blatu a snehu je zaručená vlastnosťami prírodnej kože a technickými vlastnosťami membrány Gritex.

Membrány použité v topánkach Grisport sú patentované riešenia, ktoré sú navrhnuté tak, aby zabezpečili vodeodolnosť a zároveň zachovali priedušnosť poskytovanú kožou. Všetky švy vo vnútri topánky sú podlepené páskou tak, aby v štruktúre topánky neboli žiadne slabé miesta, ktoré by umožňovali priechod vody.

KOŽENÁ - PREMIUM KVALITA

Obuv je vyrobená z najkvalitnejšej kože dovážanej z celého sveta skautmi Grisport. Spoločnosť tomu venuje osobitnú pozornosť.

Dobrá koža je zárukou pohodlia, priedušnosti a výkonu.

Hrúbka kože použitej pri výrobe topánok Grisport sa pohybuje od 2 mm do 2,2 mm.

GriTex High Function - membrána so špeciálnou štruktúrou blokujúcou vlhkosť, účinne chrániaca pred dažďom a snehom. Zároveň vďaka mikropórom v štruktúre membrány umožňuje efektívne odvádzanie vlhkosti a prebytočného tepla smerom von. Vďaka tomu zostanú nohy suché a obuv si pri intenzívnom nosení zachováva najvyšší komfort.

Cordura - štruktúra vlákien a špeciálna metóda tkania Cordura zaisťujú jej maximálnu odolnosť proti opotrebovaniu v dôsledku trenia a oderu. Vďaka použitiu vlákien Cordura pri výrobe vznikajú produkty, ktoré kombinujú mimoriadnu odolnosť so štýlovým vzhľadom, jemnosťou a ľahkosťou.

Vibram® sú najmodernejšie a najodolnejšie podrážky používané pri výrobe trekovej a taktickej obuvi. Použité riešenia, ako sú samočistiace kanály, zóny rotácie a protišmykové povrchy, zaisťujú maximálny komfort a bezpečnosť pri používaní.

Podpora stielky

Naše vložky sú anatomicky navrhnuté pre väčšie pohodlie a obsahujú antibakteriálne látky. Vložky sú vždy vymeniteľné.

Rigorózne testy

Každý model Grisport je podrobený sérii testov odolnosti proti oderu a trvanlivosti materiálu, vďaka čomu môže spoločnosť zaručiť vysokú odolnosť proti opotrebovaniu. Dynamometer kontroluje priľnavosť podrážky k zvršku.

 Zvršok: prírodná koža + Cordura

veľkosť - dĺžka stielky

    41 - 26cm

    42 - 27cm

    43 - 28cm

    44 - 28.5cm

    45 - 29cm

    46 - 29.5cm

    47 - 30cm


Membrána: GriTex High Function

Podšívka: textilný materiál

Vyberateľná profilovaná stielka

Podrážka: Vibram®

Tvarovaný členkový golier

Jazyk prišitý na zvršok

Krajina pôvodu: Taliansko


VYROBENÉ V TALIANSKU

 

Výrobky Grisport sa vyrábajú v malebnom mestečku Montebelluna na úpätí Dolomitov v Taliansku. 70% energie použitej na výrobu obuvi pochádza zo solárnej energie z fotovoltaického systému s rozlohou 15 000 m2. Továreň sa rozkladá na ploche 40 000 m2 a zamestnáva 2 000 ľudí. Na výrobu obuvi sa používajú iba najkvalitnejšie materiály, najnovšie technológie a overené postupy. Výsledkom je, že od roku 1977 značka Grisport vyrába nepretržite praktické a pevné topánky s vynikajúcim dizajnom.

Parametre produktu

Koža 85 %
Guma 15 %