Tento web používá cookies, prehliadaním webu súhlasíte s ich použitím. Beriem na vedomie

Poznáte značku pracovného oblečenia Engelbert-strauss?

Pracovné oblečenie Engelbert-strauss berie útokom všetky staveniská, dielne a polia. Je to biely vták, ktorý sa volá Engelbert a je všade. Engelbert-strauss sľubujú naše pracovné odevy vo vás všetkých aktivujú vnútorného superhrdinu!

Poznáte značku  pracovného oblečenia Engelbert-strauss?

Prečo? Hovorí sa, že oblečenie robí človeka. V Engelbert-strauss to berú o krok ďalej. Oblečenie značky Engelbert-strauss mení, kým si. Napríklad nový pár tenisiek vás môže zlákať na jogging, ale ten istý pár vás urobí aj rýchlejším bežcom. Engelbert-Strauss je pre remeselníka, ktorý potrebuje mať o pohodlie pri práci vystarané doslova plášťom Supermana. Aj písmeno S v značke, je toho dôkazom. Je to znak tých, ktorí budujú svet. To je Engelbertov efekt.

História značky Engelbert-strauss

Písal sa rok 1908 a dedko Engelbert bol v nemeckej dedine Biebergemünd a predával metly. Za viac ako 100 rokov a o štyri generácie neskôr by sa spoločnosť s hrdosťou dozvedela, že sme sa vyrovnali poprednému európskemu výrobcovi pracovných odevov a pracovných prostriedkov.

V súčasnosti Engelbert Strauss s 1200 zamestnancami v 10 kanceláriách po celej Európe využíva špičkové technológie, najmodernejšiu výrobu a vlastné remeselné umenie na výrobu nielen pracovných odevov, ale aj odevov, ktoré funguje.

Kampus, ktorý sa nachádza medzi zvlnenými kopcami Biebergemünd / Frankfurt nad Mohanom je živnou pôdou pre kreatívne nápady, nové trendy a originálne výrobky, ktoré riadiť naše zbierky a našu budúcnosť. Výrobky Engelbert-strauss boli v roku 2019 vyrobené v 28 krajinách - v Európe, Ázii a Afrike. Väčšina našej výroby sa uskutočňuje v partnerských podnikoch v Ázii. V priebehu rokov sme si s týmito výrobnými partnermi vybudovali dlhoročné dôveryhodné vzťahy.